Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Saw X

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Lizzo: Live in Concert

    ★★★★★

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Love, Lizzo

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★½

  • No Exit

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★