• Monsters, Inc.

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★½

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★★

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ★★★

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★★

  • Black Mirror: Be Right Back

    ★★★★½

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★★½

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★★★★

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★