• Cyber City Oedo 808

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Ride or Die

    ½

  • Funeral Parade of Roses

    ★★★★★

  • I Am Not Madame Bovary

    ★★

  • Whisper of the Heart

    ★★★★★

  • Better Luck Tomorrow

    ★★★★

  • This Is Paris

  • Marriage Story

    ★★

  • August in the Water

    ★★★★

  • Look for a Star

  • Prince Charming

  • No Longer Human

    ★★

  • The Watermelon Woman

    ★★★★

  • Rebels of the Neon God

    ★★★★★

  • Terrorizers

    ★★★★

  • NiNoKuni

    ★★★

  • Don't Look Now

    ★★