Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Dreamer

    ★★★

  • Gary Gulman: Born on 3rd Base

    ★★★★

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

    ★★½

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

    ★★★

  • Wonka

    ★★★

  • Mike Birbiglia: The Old Man and the Pool

    ★★★½

  • Leo

    ★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★½

  • Noel Miller: STOP CRYING

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Memory

    ★★★★

  • Daaaaaalí!

    ★★★

  • Origin

    ★★★

  • Snow Leopard

    ★★

  • Ryuichi Sakamoto | Opus

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Coup de Chance

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★

  • The Universal Theory

    ★★★

  • The Summer with Carmen

    ★★★

  • Maestro

    ★★

  • AGGRO DR1FT

    ★★★★★

  • The Palace

    ½

  • An Endless Sunday

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★★

  • Finally Dawn

    ★★

  • Saltburn

    ★★

  • DogMan

    ★★½

  • El Conde

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★½

  • Upon Open Sky

    ★★★

  • The Commander

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Sweet East

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★