Liz Maupin has logged 10 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Comedy

The Comedy

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Midnight Special

Midnight Special

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Hook

Hook

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Stop Making Sense

Stop Making Sense

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry