• WandaVision

    ★★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • The Notebook

    ★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • A Walk to Remember

    ★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★½

  • Dead Poets Society

    ★★★★★