Sort by
  • Disenchanted

    ★★

  • Spirited

    ★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★

  • Blackout

    ★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • The Man from Toronto

  • Lightyear

    ★★

  • Elvis

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Bubble

    ½

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Moonfall

  • Home Team

    ★★½

  • Hatching

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Black Friday

    ★½

  • Sing 2

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★