Sort by
  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • About Fate

    ★★½

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Persuasion

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Shark Bait

    ★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • X

  • The Lost City

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

  • Moonfall

    ★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dune

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Operation Christmas Drop

  • Horizon Line

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Monday

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Swimming for Gold

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Ava

    ½