• Phantom of the Paradise

    Phantom of the Paradise

    ★★★★★

    the boys just aren't doing it like this anymore

  • Last Night in Soho

    Last Night in Soho

    ★½

    mr wrong just dealt unprecedented damage to my men-oh hewfff

  • Salò, or the 120 Days of Sodom

    Salò, or the 120 Days of Sodom

    i think i went through a mild cardiac arrest during this
    definitely almost had a panic attack
    needed multiple laps around the block after to feel sane again
    yet at the same time i thought it'd be so much worse?
    fantastic & disgustingly real

  • Mikey and Nicky

    Mikey and Nicky

    ★★★★★

    seeing this in a room full of men (young & old) was such an interesting experiment! never wanna do it again tho

  • Daisies

    Daisies

    ★★★★★

    she ate left no crumbs etc etc etc  etc etc e tc et c etc etc etc e tec w etc etc etc  wtc etcetw etc wet wtw wtc wet c etc et  etc et efc et wf etc wtc wtc wfc ef

  • Marcel the Shell with Shoes On

    Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

    ISABELLA ROSSELLINI ⁉️⁉️⁉️‼️❗️‼️❗️‼️‼️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️‼️❗️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️⁉️

  • Three Thousand Years of Longing

    Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

    a turning point for me perhaps?

  • Mommie Dearest

    Mommie Dearest

    more like slaye dunaway

  • Hit the Deck

    Hit the Deck

    ★★★½

    most accurate depiction of sfpd and north beach guys i've ever seen

  • Not Okay

    Not Okay

    ★★★

    the love child of cher horowitz & evan hansen

    CACKLED at all of danni's microaggressions

    & offering a very please die to all the whiteys thirsting over dylan o'brien in this

  • The Pirate

    The Pirate

    ★★★★

    what's stopping men from being little sluts nowadays?

  • Emma.

    Emma.

    ★★★

    when i'm in an ugly competition and my opponent is the male cast of emma.