Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • The Mother

    ★½

  • Love Again

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Ghosted

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • The Wandering Earth II

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • House Party

  • JUNG_E

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★

  • Troll

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★½

  • Tell It Like a Woman

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Marlowe

    ★½

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★