Sort by

Kiele has logged 61 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Good Burger 2

Good Burger 2

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

The Hunger Games: Mockingjay – Part 1

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Inbetween Girl

Inbetween Girl

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Smile

Smile

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Binge

The Binge

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Hug

The Hug

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Z-O-M-B-I-E-S 3

Z-O-M-B-I-E-S 3

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
What Comes Around

What Comes Around

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Untold: Jake Paul the Problem Child

Untold: Jake Paul the Problem Child

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Bad News Bears

The Bad News Bears

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Bad News Bears

Bad News Bears

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zoey 102

Zoey 102

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Close

Close

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
11 Minutes

11 Minutes

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
I See You

I See You

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Boogeyman

The Boogeyman

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Glass Castle

The Glass Castle

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Victim/Suspect

Victim/Suspect

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Peter Pan

Peter Pan

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Peter Pan

Peter Pan

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Haunt

Haunt

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Z-O-M-B-I-E-S 3

Z-O-M-B-I-E-S 3

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Z-O-M-B-I-E-S

Z-O-M-B-I-E-S

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Prom Pact

Prom Pact

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The F**k-It List

The F**k-It List

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Unfriended

Unfriended

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Monsters and Muses

Monsters and Muses

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry