Sort by
  • Good Burger 2

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

    ★★★½

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★½

  • Zoey 102

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Prom Pact

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Victim/Suspect

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • It's a Wonderful Binge

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★★½

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • 11 Minutes

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • What Comes Around

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★½

  • I Just Killed My Dad

    ★★★★

  • Honor Society

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Close

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Our Father

    ★★★★

  • Along for the Ride

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Bling Ring: Hollywood Heist

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Dead Asleep

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Inbetween Girl

    ★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of WandaVision

    ★★★★

  • Us Again

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½