Sort by
  • Stutz

    ★★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Rubbers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Antlers

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Moxie

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Flee

    ★★★½

  • The Little Things

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★½

  • The Plumber

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Culpa

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★