• The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Candyman

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Pig

    ★½

  • Fear Street: 1994

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Wrath of Man

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Coming 2 America

    ½

  • Boss Level

    ½

  • Willy's Wonderland

    ½

  • The Little Things

    ★★

  • Let Him Go

    ★½

  • Deep Blue | Down the Rabbit Hole

  • The Undoing

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Flashback

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • The Phenomenon

    ★★½

  • The Stylist

    ★★★½

  • Enola Holmes

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Bloody Hell

  • Come True

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • Don't Peek

  • Uncle Peckerhead

    ★★★

  • The Tax Collector

  • Host

    ★½

  • Greenland

    ★½

  • Force of Nature

    ½

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

  • Tantrums

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Arkansas

    ★½

  • The Hill and the Hole

    ½

  • The Last Dance

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • The Hater

    ★★★★

  • Alone

    ★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★

  • Possessor

    ½

  • Spree

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Togo

    ★★

  • 6 Underground

    ½

  • Purr Cat Cafe | Down the Rabbit Hole

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • 1917

  • Baker 4

  • Noelle

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★

  • Synchronic

    ½

  • Knives Out

    ★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Ready or Not

  • Murder Mystery

    ★½