Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • Fall

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Marmaduke

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • We Need to Do Something

    ★★

  • I Promised You the Moon

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • I Told Sunset About You

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Your Name Engraved Herein

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Dolittle

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Trouble

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★