Sort by

Tanner Richard has logged 14 entries for films during May 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Bob's Burgers Movie

The Bob's Burgers Movie

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Men

Men

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Chip 'n Dale: Rescue Rangers

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Happy Gilmore

Happy Gilmore

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Memory

Memory

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry