Sort by
  • The Machine

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★

  • Cruise

  • Love Again

    ★★★

  • Big George Foreman

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Reggie

    ★★★★

  • Air

    ★★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • A Good Person

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Love Sick: Open All Day, Every Night

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★★

  • The Strays

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Consent

    ★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Curious Caterer: Grilling Season

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Bezos

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★★

  • Mission Majnu

    ★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Dog Gone

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ½

  • The Old Way

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Strange World

    ★★★½