Sort by
  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Spy Kids: Armageddon

  • Future Lights

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Gran Turismo

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Unfamiliar Familiarity

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • UFO Sweden

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Autopsy

  • The Outside

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • The School for Good and Evil

    ★★