Sort by
  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Totally Killer

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of the Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★

  • The Spider Within: A Spider-Verse Story

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★½

  • Making The Disney Wish: Disney’s Newest Cruise Ship

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • The Wonderful Autumn of Mickey Mouse

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Disenchanted

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Zootopia+

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Cars on the Road

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat