Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • Screwdriver

    ★★★★★

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Love at First Sight

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • The Machine

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Bama Rush

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Strange Way of Life

  • Fast X

    ★★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Eileen

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • Cat Person

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Sanctuary

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½