Sort by
  • Wrath of the Viper Sniper

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • The Howl of Winterland

    ★★★★½

  • VampFather

    ★★★★

  • Finch

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Dune

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Demented

    ½

  • Don't Breathe 2

  • Trap Flix Party

  • Mad God

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Old

  • Pig

    ★★★½

  • Boss Moves

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Doll Face

  • Pungo: A Witch's Tale

  • Nobody

    ★★½

  • Death Trip

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Zidane Adams: The Black Blogger!

    ½

  • Censor

    ★★★★

  • Trafficked: A Parent's Worst Nightmare

    ½

  • The Rise of Sir Longbottom

    ★★½

  • Snow Black

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • A Recipe for Seduction

    ★½

  • Monster Hunter

    ★½

  • Children of Camp Blood

  • A Wrestling Christmas Miracle

    ★★½

  • A Ring for Christmas

    ★½

  • Latin Hitman

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Hearts are Trump

  • Trump vs the Illuminati

    ½

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Beckman

    ★½

  • Corona

    ½

  • Treasure Box

    ½

  • The New Mutants

    ★½

  • A New York Christmas Wedding

  • The Tax Collector

    ½

  • Quarantine Relationship

    ★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★½

  • Host

    ★½

  • Unhinged

    ★★½

  • Hamilton

  • House of Many Sorrows

    ★★½

  • Lapsis

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★

  • God's Not Dead: We The People

    ½

  • Sex and the Future

  • Abigail Haunting

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Spree

    ★★

  • Tezuka's Barbara

    ★½

  • Cleanin' Up the Town: Remembering Ghostbusters

    ½

  • Scare Package

    ★★