Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • The Portable Door

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Elephant Whisperers

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Rosaline

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Bros

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot's First Steps

  • Groot Takes a Bath

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★