Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★

  • The Nun II

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Retribution

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Strays

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Monkey King

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Fear

    ½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½