• Old

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★½

  • Four Roads

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

  • Rick and Morty in the Eternal Nightmare Machine

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Clockwork Elves

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Puparia

    ★½

  • Mank

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Making the Witcher

    ★★★½

  • The Eight Hundred

    ★★★½

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 16: At a Confessional

    ★★★½

  • Thus Spoke Kishibe Rohan 9: The Run

    ★★★½

  • 1917

    ★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

  • Gemini Man

    ★★

  • Undone

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Nest

  • Nimic

    ★★½

  • Enter the Anime

  • Ready or Not

    ★★½

  • The Lion King

    ½

  • Anima

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play: Toy Story Massacre

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Rick and Morty: Pixelated

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Children of the Sea

    ★★★★★

  • The Lighthouse

  • I Lost My Body

    ★★

  • Rocketman

    ★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Blow the Man Down

    ★★½

  • Avengers: Endgame

  • Hellboy

    ★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13