Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • House Party

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★