Sort by

Maddy has logged 17 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Humanoids from the Deep

Humanoids from the Deep

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Switchblade Sisters

Switchblade Sisters

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dashcam

Dashcam

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Hell Comes to Frogtown

Hell Comes to Frogtown

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Hello Mary Lou: Prom Night II

Hello Mary Lou: Prom Night II

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Habit

Habit

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Head of the Family

Head of the Family

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Slumber Party Massacre

The Slumber Party Massacre

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Stepfather

The Stepfather

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Intruder

Intruder

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Baby

The Baby

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Royal Space Force - The Wings Of Honneamise

Royal Space Force - The Wings Of Honneamise

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Scream

Scream

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry