Sort by

corinne😈 has logged 29 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Zola

Zola

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Stanford Prison Experiment

The Stanford Prison Experiment

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Gulliver's Travels

Gulliver's Travels

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Grown Ups

Grown Ups

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Hostel

Hostel

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Green Room

Green Room

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry