• Horrible Bosses

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • It

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Office Space

    ★★★★★

  • Corpse Bride

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • 28 Days Later

    ★★★