• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Scoob!

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

  • The Decline

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Midway

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★

  • Inside The Secret World of Incels

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Vivarium

    ★★

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Ma

    ★★★

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Rocketman

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★