Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Stand

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Spirited

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Sr.

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★