• There Will Be Blood

    ★★½

  • The Northman

    ★½

  • Fireplace 4K: Classic Crackling Fireplace from Fireplace for Your Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Incendies

    ★★★★★

  • Rope

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Blair Witch

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • Fear and Loathing in Las Vegas

    ★★★½

  • Almost Famous

    ★★★½

  • Akira

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★★