• Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Chris Distefano: Speshy Weshy

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★

  • Father Stu

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★★★

  • Scream

    ½

  • Death to 2021

    ★★½

  • The Silent Sea

    ★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • The Last Duel

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Pray Away

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Honey Boy

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★½