Sort by

cam has logged 58 entries for films during March 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Minions

Minions

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Father Figurine

Father Figurine

2019
×
★★½
Edit this entry  
31
The Lunch Date

The Lunch Date

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
31
How They Get There

How They Get There

1997
×
★★★
Edit this entry  
31
Table 7

Table 7

2010
×
★★½
Edit this entry  
31
The Answers

The Answers

2015
×
★★★
Edit this entry  
31
History of Ha

History of Ha

2021
×
★★★★
Edit this entry  
31
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★★
Edit this entry  
30
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★½
Edit this entry  
29
Juno

Juno

2007
×
★★★
Edit this entry  
29
Couch

Couch

2003
×
Read the review Edit this entry  
29
CODA

CODA

2021
×
★★½
Edit this entry  
28
The Texas Chain Saw Massacre

The Texas Chain Saw Massacre

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
28
Transformers

Transformers

2007
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
24
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★½
Edit this entry  
22
Jackass Shark Week

Jackass Shark Week

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
Juice

Juice

1992
×
★★★★½
Edit this entry  
20
Hulk

Hulk

2003
×
★★★½
Edit this entry  
20
Sweet Sweetback's Baadasssss Song

Sweet Sweetback's Baadasssss Song

1971
×
★★★★
Edit this entry  
19
Jackass Shark Week

Jackass Shark Week

2021
×
★★★★
Edit this entry  
19
69: The Saga of Danny Hernandez

69: The Saga of Danny Hernandez

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Big Brother: Shit

Big Brother: Shit

1996
×
★★★★
Edit this entry  
18
Jackass 2.5

Jackass 2.5

2007
×
★★★
Edit this entry  
18
Jackass Shark Week

Jackass Shark Week

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
18
CKY 4 The Latest & Greatest

CKY 4 The Latest & Greatest

2003
×
★★★★
Edit this entry  
18
Don't Try This at Home – The Steve-O Video Vol. 2: The Tour

Don't Try This at Home – The Steve-O Video Vol. 2: The Tour

2002
×
★★★★
Edit this entry  
18
Thomas & Friends: A Big Day for Thomas

Thomas & Friends: A Big Day for Thomas

2007
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Thomas & Friends: Thomas & His Friends Help Out

Thomas & Friends: Thomas & His Friends Help Out

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Green Lantern

Green Lantern

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
System of a Down: Live at Big Day Out

System of a Down: Live at Big Day Out

2002
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Quiet Man

The Quiet Man

1952
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Lil Ugly Mane Live in Brooklyn NY

Lil Ugly Mane Live in Brooklyn NY

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
11
Pretty in Pink

Pretty in Pink

1986
×
★★½
Edit this entry  
11
The Punisher

The Punisher

2004
×
★★★
Edit this entry  
10
Goosebumps

Goosebumps

2015
×
★½
Edit this entry  
09
The Misfits

The Misfits

1961
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Steamboat Round the Bend

Steamboat Round the Bend

1935
×
★★★
Edit this entry  
08
The Horse Soldiers

The Horse Soldiers

1959
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Trial of Joan of Arc

The Trial of Joan of Arc

1962
×
★★★★
Edit this entry  
07
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III

1990
×
★★½
Edit this entry  
07
Spontaneous Combustion

Spontaneous Combustion

1990
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
★½
Edit this entry  
07
The Weeknd x The Dawn FM Experience

The Weeknd x The Dawn FM Experience

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
Moonrise

Moonrise

1948
×
★★★½
Edit this entry  
06
Basquiat

Basquiat

1996
×
★★★½
Edit this entry  
06
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Return to Oz

Return to Oz

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry