Sort by
  • Strays

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Heart of Stone

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Gold Brick

    ★★½

  • Sheroes

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Medellin

    ★½

  • Mojave Diamonds

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Jour de merde

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Sharper

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Fujisan

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Troll

    ★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★

  • Spirited

    ★★★