Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Section 1

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Christmas CEO

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • One Shot

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Escape the Undertaker

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Silent Night

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½