• Hustle

  • Jackass 4.5

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Magic Spot

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

    ★★★★★

  • The Batman

  • Uncharted

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

  • Scream

  • The King's Man

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternals

  • Antlers

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Alpinist

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Metal Detector Maniac

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Stewie Loves Lois

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Brand New Cherry Flavor

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

  • Old

    ★★★★½

  • Lamb

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • Heard She Got Married

    ★★★★½

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert