Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Legend of Pipi

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Clicker

    ★★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Sneakerella

    ★★½

  • My Butt Has a Fever

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Marmaduke

    ½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Umma

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Blink

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Bubble

    ★★★

  • Tall Girl 2

  • Kimi

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★