Sort by

comikman has logged 33 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Cloud Atlas

Cloud Atlas

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Inside

Inside

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Warriors

The Warriors

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Butch Cassidy and the Sundance Kid

Butch Cassidy and the Sundance Kid

1969
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ip Man

Ip Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
John Wick: Chapter 3 – Parabellum

John Wick: Chapter 3 – Parabellum

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Scanner Darkly

A Scanner Darkly

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
John Wick

John Wick

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Hellboy

Hellboy

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Linoleum

Linoleum

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream

Scream

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Operation Fortune: Ruse de Guerre

Operation Fortune: Ruse de Guerre

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Creed III

Creed III

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Creed III

Creed III

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Creed

Creed

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry