Sort by
  • Fast X

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

  • Plane

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Emily

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Medicament Never Stop Never Stopping

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★