• LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Blue Miracle

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Tom & Jerry

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • News of the World

    ★★★½

  • Burrow

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Godmothered

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★½

  • Batman: Death in the Family

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • 2067

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Bigfoot Family

  • Hamilton

    ★★★★

  • Artemis Fowl

  • Out

  • Scoob!

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Extraction

    ★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Mulan

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny