• Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Songbird

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★★½

  • Happiest Season

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★½

  • Come Play

    ★½

  • The Craft: Legacy

  • Skylines

    ★★★½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★½

  • Shithouse

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Rebecca

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Belushi

    ★★★

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Torn from Innocence

  • Seized

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • French Exit

    ★★½

  • Zappa

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Archenemy

    ★★½

  • Run

    ★★★

  • Fatman

    ★★★

  • The Doorman

    ★★½

  • Bloodthirsty

    ★★

  • Welcome to Sudden Death

  • How to Deter a Robber

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★½

  • The Stylist

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Stuntwomen: The Untold Hollywood Story

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★★

  • Rifkin's Festival

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Girl

    ★★★

  • Violation

    ★★★½

  • Another Round

    ★★½

  • I Care a Lot

  • Shadow in the Cloud

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Ammonite

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★½

  • Run Hide Fight

  • MLK/FBI

    ★★★

  • Beckman

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★½

  • Antebellum

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★½

  • Lucky

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★

  • The Reckoning

    ★★

  • Rogue

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★