Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You People

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Paul Virzi: Nocturnal Admissions

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Bubble

    ★½

  • X

    ★★★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★★