• Insidious: The Last Key

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★½

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

  • It

  • Rough Night

  • Girls Trip

  • 47 Meters Down

  • Wonder Woman

    ★★★★½

  • Baywatch

  • Going in Style

  • Power Rangers

  • The Boss Baby

  • Baby Driver

  • Table 19

  • Beauty and the Beast

  • The Space Between Us

  • Get Out

  • Why Him?

  • Passengers

  • Hidden Figures

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

  • Split

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • The Edge of Seventeen

  • Sing

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Suicide Squad

  • Bad Moms

    ★★★★★

  • Ghostbusters

  • Nerve

  • The Secret Life of Pets

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

  • Central Intelligence

  • Finding Dory

  • Lights Out

  • Now You See Me 2

  • Neighbors 2: Sorority Rising

  • Captain America: Civil War

  • The Jungle Book

  • Sausage Party

  • Hush

  • Deadpool

  • Zoolander 2

  • Sing Street

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

  • How to Be Single

  • The 5th Wave

  • Sisters

  • Joy

  • Daddy's Home

    ★★★★

  • Krampus

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Magic Mike XXL

  • Ted 2

  • Paper Towns

  • Inside Out

  • Tomorrowland

  • Pitch Perfect 2

  • Spy

  • Sugar Coated

    ★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Age of Adaline

  • Insurgent

  • Trainwreck

  • Fifty Shades of Grey

  • The Wolfpack

    ★★★½