Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Jesus Revolution

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Consecration

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Twice Colonized

    ★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

  • Passages

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★½

  • Mami Wata

    ★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Nam June Paik: Moon Is The Oldest TV

    ★★★

  • Drift

    ★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Slow

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Fairyland

    ★★★

  • Animalia

    ★★★★

  • Mamacruz

    ★★★★

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • Justice

    ★★★

  • To Live and Die and Live

    ★★★

  • Fremont

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★★½

  • Cassandro

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★★

  • It's Only Life After All

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Strange World

    ★★

  • Stutz

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Tell It Like a Woman

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Till

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • V/H/S/99

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Bros

    ★★★