• American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • Out

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★½

  • Tigertail

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★½

  • Fantasy Island

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Lingua Franca

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • An Easy Girl

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • The Highwaymen

    ★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Bird Box

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Free Solo

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Father of the Year

    ½

  • 14 Cameras

  • Cam

    ★½

  • Tau

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Tag

    ★★

  • Burning

    ★★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Minding the Gap

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Thor: Ragnarok

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • 47 Meters Down

    ★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Baywatch

    ★★★

  • LA 92

    ★★★★★

  • Sandy Wexler

    ★½

  • Logan

    ★★★★

  • Icarus

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★½

  • HyperNormalisation

    ★★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • Mine

    ½

  • A Silent Voice

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★½

  • Blue Jay

    ★★★★½

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★★

  • Antiporno

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Suicide Squad