• Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Making Malinche: A Documentary by Nacho Cano

  • Veneciafrenia

    ★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Freaks Out

    ★★

  • Some Like It Rare

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Happening

    ★★½

  • Sundown

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Parallel Mothers

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Hellbender

    ★★½

  • Mad God

    ★★★

  • Zeros and Ones

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Nitram

    ★★½

  • Belle

    ★★★

  • France

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Annette

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Midnight

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Deep House

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★

  • A Novata

    ★★½

  • All My Friends Hate Me

    ★★★★

  • Carpoolers

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw