Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • Leo

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • Old Dads

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★★

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • The Last Kingdom: Seven Kings Must Die

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Clock

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Shortcomings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★½