Sort by
  • One More Time

  • Beau Is Afraid

  • The Pope's Exorcist

  • Boston Strangler

  • John Wick: Chapter 4

  • Aria

  • Afire

    ★★½

  • The Lonely Cougar and the Heartbroken Stud

  • Ritratto di Rosa, all'italiana

  • Knock at the Cabin

  • Babylon

    ★★

  • Mach's Licht aus!

  • Nettle Bath

  • Enola Holmes 2

  • The Murmuring

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★½

  • She Said

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • The Menu

  • See How They Run

  • Blonde

  • The Eternal Daughter

  • The Banshees of Inisherin

  • Don't Worry Darling

  • The Whale

    ★½

  • Empire of Light

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

  • TÁR

  • Barbarian

  • Prey

    ★½

  • Rogue Agent

  • Almost Home

    ½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★

  • Close

  • Obi-Wan Kenobi

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • One Fine Morning

    ★★★½

  • Men

  • The Stranger

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Projections

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★½

  • Nest

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ½

  • There's No End

  • One Minute

  • A Bath In My Mother's Womb

  • Resurrection