• Jackass Shark Week

  • 8th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★

  • French Water

  • Khaite FW21

    ★★½

  • Framing Britney Spears

  • Angel of Death 3D

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • The Annotated Field Guide of Ulysses S. Grant

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★½

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★½

  • La promesa del retorno

    ★★★

  • Take a Spin in the Air

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Poilean

    ★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★

  • Nomadland

  • Still Processing

    ★★★½

  • My Tender Matador

    ★★½

  • The Rise and Fall of Blackcraft Wrestling

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★½

  • Lejano Interior

    ★★★★

  • Coming Out

    ★★★★½

  • PLAGUE INC.

    ★★★½

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★★

  • New York New York

  • Los Ojos

    ★★★

  • Visit

    ★★★

  • The Hill and the Hole

    ★★★

  • Corona Zombies

    ★★★

  • France Against the Robots

    ★★★★

  • JCVD's Day Out

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • Days

    ★★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • The Tango of the Widower and Its Distorting Mirror

    ★★★½

  • Portrait of a Chimera

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • The Mole Agent

    ★★★

  • Time

    ★★★½

  • Cold Meridian

    ★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ½

  • The Irishman: In Conversation

  • The Fall

    ★★½

  • Make Me a Sandwich

    ★★

  • Mister America

    ★★★½

  • La última frontera

    ★★½

  • El viaje espacial

    ★★★½

  • Gemini Man

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★

  • Jojo Rabbit

  • Ema

    ★½

  • Joker

    ★½

  • The Fanatic

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Harley Queen

    ★★★★

  • Color-Blind

    ★★½

  • Vitalina Varela

    ★★★★★

  • Mthunzi

    ★★½

  • Nimic

    ½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Danses Macabres, Skeletons, and Other Fantasies

    ★★★★

  • Surrender

    ★★★★

  • SpaceWorld:

    ★★½

  • Midsommar

    ★★