Sort by
  • Red Notice

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • Petite Maman

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

  • Riders of Justice

    ★★★

  • The Life Ahead

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★★

  • Little Fish

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★

  • Nine Days

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Cats

  • Little Women

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Doctor Sleep

  • I'm No Longer Here

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Hustlers

    ★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The King

    ★★

  • First Cow

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Truth

    ★★★

  • A Rainy Day in New York

  • Crawl

    ★★

  • Anima

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Atlantics

    ★★★★

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★

  • Escape Room